İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi hangi tarihte yapılacak?

TOKİ sosyal konut kura çekimi heyecanı kız kesmeden devam ederken İstanbul’da yaşamakta olan vatandaşlar başta olmak üzere birçok kişi tarafından İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu araştırılıyor. Peki, İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi hangi tarihte yapılacak?

İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu, TOKİ kura çekimlerine dair en çok merak edilen iller arasında yer alıyor. Birçok şehir için kura çekim işlemi gerçekleştirilirken İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? Sorusu gündemdekini yerini korumaya devam ediyor. Peki, İstanbul TOKİ kura çekimi ne zaman? 2023 İstanbul TOKİ kura çekimi hangi tarihte yapılacak?

TOKİ İSTANBUL 2023 KONUT KURASI NE ZAMAN?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, TOKİ sosyal konut projesinde ilk kura çekimlerinin 7 Kasım 2022 Pazartesi günü Ardahan ve Şırnak’ta başlayacağını duyurdu. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden 5, Doğu Anadolu Bölgesi’nden ise 7 il olmak üzere toplam 12 ilde 22 bin 57 konutun ilk evim kura çekimleri 7-16 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

İSTANBUL TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

İstanbul, İzmir ve Ankara TOKİ 250 bin sosyal konut projesi kura çekim tarihleri ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Konuya ilişkin resmi açıklama yapıldığında haberimiz güncellenecektir.

E- DEVLET İSTANBUL TOKİ KURA SONUCU SORGULAMA!

TOKİ sosyal konut projesine başvuru yapan vatandaşlar E- Devlet üzerinden kura sonuçlarına erişebilecekler. TOKİ kura sonucunu sorgulamak için BURAYA tıklayınız.

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Toki Gündem Yaşam Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir