Kadın muhtardan koca kurbanı Elif için duygusal paylaşım! Anne babalara yaptığı çağrı çok kıymetli

Denizli’de kocası tarafından saçından sürüklenerek götürüldüğü boş arazide kafası kesilerek öldürülen 18 yaşındaki Elif Irmak’ın yaşadığı Pınarkent Mahallesi’nin kadın muhtarı Özlem Çağlar’ın, yaptığı paylaşım okuyanları duygulandırdı. Anne babalara seslenen Çağlar, “Çocuklarınızla konuşun. Davranışlarınızla onların kıymetli olduklarını hissettirin. Evliliği kurtuluş olarak görmesinler” dedi.

Vahşi cinayetin yaşandığı Pamukkale ilçesine bağlı Pınarkent Mahallesi’nin kadın muhtarı Özlem Çağlar, severek evlendiği kocası tarafından defalarca bıçaklanarak öldürülen 18 yaşındaki Elif Irmak için sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

“ARTIK YETER ARTIK YETER”

Paylaşımında Elif ve katili olan kocasının kına gecesinde çekilmiş fotoğrafına yer veren Özlem Çağlar, “Küçük gelinimiz Elifimiz” diye başladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Ne hayalin vardı kim bilir, geleceğe dair ne planların vardı. 18 yaşında, 20 yaşında yaşadığın duygu aşk değildi be yavrucuğum. Katiline mi aşık oldun. Artık yeter artık yeter, ölmesin Elifler, ölmesin kadınlarımız canice. Evlilik öncesi psikolojik testler yapılmadan izin verilmesin evliliklere.

“EVLİLİĞİ KURTULUŞ OLARAK GÖRMESİNLER”

Anne ve babalar, çocuklarınızla konuşun. Davranışlarınızla onların kıymetli olduklarını hissettirin. Evliliği kurtuluş olarak görmesinler. O yaştaki kızlarımız evlilik değil, tahsilleri ile ilgili planlar kursunlar.

“HİÇBİR KELİME ANLATMAZ YAŞADIĞIM ACIYI”

Artık yeter, Eliflerimiz vahşice ölmesinler. Kadınlarımız Rabbimin size emaneti, emanetinizin canını almayın. Çok üzgünüm, hiçbir kelime anlatmaz yaşadığım acıyı. Başımız sağ olsun.”

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Pınarkent Pamukkale Denizli 3. Sayfa Güncel Haberler

Haberi Puanla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.