Mavi ve Kırmızı Takım Kadrosu! Masterchef 10-14 Ekim yeni haftanın Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları kimler? Masterchef bu haftanın kadrosu!

Masterchef’te bugün sezonun 8. kaptanlık oyunu oynandı. Mavi takım kaptanı olan Ayaz, kırmızı takım kaptanlığına Burak Kaya’yı seçti. Takımlar ise belirlendi. Peki, 10 Ekim Masterchef 2022 Mavi ve Kırmızı takımda kimler var? Masterchef yeni haftanın takımları belli oldu mu, hangi yarışmacı hangi takımda? Mavi takımda hangi yarışmacılar var? Kırmızı takımda kimler var, kaç kişi? İşte detaylar…

TV8 ekranında yayınlanan Masterchef yarışması heyecanla devam ediyor. Son yayınlanan bölümde kaptanlık oyunu oynandı. Kaptanın belli olmasının ardından takımlar da kuruldu. Peki, Masterchef 2022 Mavi ve Kırmızı takımda kimler var? Masterchef 10 Ekim bu hafta Mavi takım ve Kırmızı takımda hangi yarışmacılar var? Masterchef yeni haftanın takımları belli oldu mu?

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNU KİM KAZANDI?

Son yayınlanan Masterchef yarışmasında kaptanlık oyunu oynandı. Mavi takım kaptanı Ayaz olurken kırmızı takım kaptanı Burak Kayaoldu.

  • Mavi takım kaptanı : Ayaz
  • Kırmızı takım kaptanı : Burak Kaya

MASTERCHEF 8. HAFTANIN MAVİ-KIRMIZI TAKIM KADROSU

Mavi takım kadrosu:

– Ayaz

– Çağatay

– Metin

– Tayfun

– Yağız

– Kıvanç

– Barış

– Serpilay

Kırmızı takım kadrosu:

– Burak Kaya

– Büşra

– Gamze

– Görkem

– Atike

– Fatma Nur

– Tolga

– Burak R.

Mustafa Şirin Gündem Editörü Haberler.com – Gündem

MasterChef Gündem Magazin Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir