Akbank düzeldi mi? Akbank mobil neden açılmıyor? Akbank ne zaman düzelecek?

Akbank çöktü mü? Sorusu, özellikle mobil uygulamaya ulaşamayan veya uygulama üzerinde işlem gerçekleştiremeyen kullanıcılar tarafından merak ediliyor ve Akbank çöktü mü? Akbank’da sorun mu var? soruları ile araştırılıyor. Peki, Akbank düzeldi mi? Akbank mobil neden açılmıyor? Akbank ne zaman düzelecek? Akbank mobil giremiyorum!

Akbank mobil bankacılık uygulamasına erişim sağlayamayan ve işlem gerçekleştiremeyen birçok Akbank müşterisi internet üzerinde Akbank çöktü mü? Ve Akbank’da sorun mu var? Sorularını araştırıyor. 15 Kasım tarihinde Akbank çöktü mü? Sorusu sorun yaşayan kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Peki, Akbank düzeldi mi? Akbank mobil neden açılmıyor? Akbank ne zaman düzelecek?

AKBANK DÜZELDİ Mİ?

Akbank’da meydana gelen teknik arıza henüz düzelmedi. Kullanıcılar Akbank mobil uygulamasına giriş yapamıyor. Banka tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

Akbank mobile giriş yapan kullanıcılar “Bankayla iletişim kurulamıyor.” hatası ile karşılaşıyor.

AKBANK ÇÖKTÜ MÜ?

Akbank’da sorun olduğunu yetkililer tarafından açıklama yapılmadığı sürece kesin olarak anlamak pek mümkün değildir fakat bunun için kullanabileceğimiz birçok araç bulunmakta. Akbank üzerinde sorun yaşayan kullanıcıların hata raporu gönderen bir araç üzerinde yer alan grafikleri inceleyerek, son 24 saatte Akbank uygulaması üzerinde yaşanan problemleri anlamak mümkün.

Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Akbank Gündem Yaşam Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir