Casper VIA F30 Plus inceleme!

50 Megapiksel kamera, 5.000 mAh’lık güçlü bataryaya ve en güncel Android 12 işletim sistemine sahip Casper VIA F30 Plus inceleme sizlerle.

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, 50 Megapiksel kamera özelliğine, 8 çekirdekli işlemci gücüne, 5.000 mAh’lık güçlü bataryaya ve en güncel Android 12 işletim sistemine sahip bir telefondan daha fazlasını sunduğu yeni akıllı telefonu VIA F30 Plus’ı satışa çıkardı. Casper VIA F30 Plus inceleme sizlerle.

Casper VIA F30 Plus inceleme!

Casper VIA F30 Plus satın almak için buraya tıklayın

İnce, köşeli ve zarif yapıya sahip 3 farklı premium rengiyle satışa çıkarılan en güncel Android 12 işletim sistemini kullanan Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, yapay zeka destekli başta 50MP olmak üzere 3 arka kameraya sahip. 8 çekirdekli işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh’lık güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne olanak tanıyor.

Dahili 8GB RAM ve 4GB VRAM (Sanal RAM) desteği ile toplam 12GB RAM’e çıkabilen telefon, uygulamalar arası hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansı vaat ediyor. Casper VIA’nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, video ve fotoğraflarını uzun süre arşivleyebileceği 128GB ROM’a sahip geniş depolama alanını da barındırıyor.

Yapay zeka destekli Arcsoft 50 Megapiksel ana kamerasıyla unutulmaz anları kusursuz fotoğraflayan Casper VIA F30 Plus, 2 Megapiksel Bokeh (Portre) kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, 2 Megapiksel Makro kamerayla da en ince ayrıntıları yakalayabiliyor. Ayrıca 8 Megapiksel’lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin çekilmesine yardımcı oluyor.

Kullanıcıların bir akıllı telefondan beklentisini karşılayabilecek özelliklerin başında depolama kapasitesi, akıcı kullanım sağlayacak güçlü işlemci, uzun pil ömrü ve geniş ekrana sahip olmak da yer alıyor. Geniş ekranlarda videolar izlemek ve oyun oynamak isteyen kullanıcılar 20: 9 görüntü oranına, %89 ekran gövde oranına ve 400 NIT parlaklık değerindeki HD 6.5″ ekrana sahip Casper VIA F30 Plus telefonuyla ultra geniş ekranda konforlu bir görüntüleme deneyimi yaşayabiliyor.

Damla çentik ekranın bulunduğu VIA F30 Plus, 8.5mm incelikte olmasına rağmen 8 çekirdekli işlemcisiyle çoklu görevlerde de maksimum hızda kullanım sunuyor. Dahili 8GB RAM ve 4GB VRAM (Sanal RAM) desteği ile 12GB’a çıkabilen telefon, hızlı geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansını da vadeden Casper VIA’nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, video ve fotoğraflarını uzun süre arşivleyebileceği 128GB ROM’a sahip geniş depolama alanını da barındırıyor.

5000 mAh değerine ve akıllı enerji yönetimi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun batarya ömrü ve kaliteli deneyimler de sunan VIA F30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat video izlemeye ve 31 saat müzik dinlemeye olanak tanıyor. Dokunmatik parmak izi ve yüz tanıma sensörleriyle de yüksek güvenlik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği yeni VIA F30 Plus, Android 12 sürümüyle de kullanıcılara en güncel ayrıcalıkları sunuyor.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Casper Teknoloji Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir