Edin Visca’nın hayali herkesi mest etti! Yeni bir ismi ve kimliği olacak

Trabzonspor’un Boşnak yıldızı Edin Visca, Türk vatandaşı oluyor. Uzun yıllardır Türkiye’de top koşturan Visca, “İleride Türk vatandaşlığı alacağım. Gelecekte kendimi Türkiye’de görüyorum. Burası benim ikinci vatanım” diye konuştu.

Uzun süredir sakatlıkla boğuşan Edin Visca, sahalara geri dönüyor. Boşnak yıldız kampta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İşte Visca’nın açıklamaları:

“DOKTOR BANA 4 AY DEMİŞTİ”

“Düşerken kırık olduğunun farkındaydım. Doktora hemen kaç ay sürer, ne zaman dönerim dedim. İlk kez böyle bir sakatlık yaşadım. İdmanları, maçları kaçırmayı hiç sevmem. Doktor bana ‘4 aya dönersin’ dedi. Ben de ‘Haydi inşallah. 3 aya dönerim’ dedim. 3.5 ay sonra hazır oldum. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum.”

“FENERBAHÇE MAÇINI DÜŞÜNÜYORUM”

“Kariyerim boyunca hep yüzde yüzümle idmana çıktım, futbol oynadım. Fenerbahçe maçını düşünüyorum. Önemli bir maç. Fenerbahçe bizim rakibimiz. Bizim için 6 puanlık bir maç. Geçen sene çok güzel bir hikaye yazdık. Yine yazacağız inşallah. Trabzonspor’a karşı herkes ekstra motive oluyor. O yüzden biz de aradan sonra daha istekli olmalıyız. Sezon sonunda yine kupayı kaldıracağız. Geçen sezonki gibi kutlama yapacağız.”

“TÜRKİYE’DE YAŞAYACAĞIM”

“Başakşehir zamanında Türk vatandaşlığını düşündüm. Sonra milli takıma gittim, olmadı. İleride bence de Türk vatandaşlığı alacağım. Ben gelecekte de kendimi Türkiye’de görüyorum; hem kariyer, hem yaşama adına. Türkiye benim ikinci vatanım. Ben Türkiye’de çok şeyler kazandım 12 sene içinde.”

Ömer Özarslan Spor editörü Haberler.com – Spor

Trabzonspor Edin Visca Spor Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir