İspanya – Almanya maçı ne zaman saat kaçta? İspanya – Almanya maçı şifresiz izleniyor mu? İspanya – Almanya maçı şifreli mi

Dünya kupası karşılaşmaları tüm hızıyla devam ederken bugünkü karşılaşmalar arasında yer alan İspanya – Almanya maçı ne zaman saat kaçta? Sorusu futbolseverler tarafından merak ediliyor. Konuya ilişkin merak edilenler arasında İspanya – Almanya maçı şifresiz izleniyor mu? Sorusu da yer alıyor. Peki, İspanya – Almanya maçı ne zaman saat kaçta? İspanya – Almanya maçı şifresiz izleniyor mu? İspanya – Almanya maçı şifreli mi, şifresiz mi?

Sporseverler tarafından 27 Kasım tarihinde oynanacak olan Dünya kupası karşılaşmalarından, İspanya – Almanya maçı ne zaman saat kaçta? Sorusu merak ediliyor. Konuya ilişkin merak edilen bir diğer soru ise İspanya – Almanya maçı şifresiz izleniyor mu? Sorusu oluyor. Bu haberimizde futbolseverler tarafından merak edilen İspanya – Almanya maçı ne zaman saat kaçta? Sorusunu yanıtladık. Peki, İspanya – Almanya maçı ne zaman saat kaçta? İspanya – Almanya maçı şifresiz izleniyor mu? İspanya – Almanya maçı şifreli mi, şifresiz mi?

İSPANYA – ALMANYA MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

27 Kasım Pazar günü oynanacak olan dünya kupası maçı, saat 22:00’da Al Khor’da, Al Bayt Stadyumu’nda oynanacak.

İSPANYA – ALMANYA MAÇI ŞİFRESİZ İZLENİYOR MU?

27 Kasım Pazar günü oynanacak olan karşılaşma, şifresiz olarak izlenebiliyor. İspanya – Almanya karşılaşması saat 22:00’da TRT 1 kanalından canlı yayınlanacak. TRT 1 kanalı, Türksat uydusu ve internet üzerinden şifresiz olarak izlenebilmektedir.

TRT 1 FREKANS BİLGİLERİ

TÜRKSAT 4AFrekans 11794Polarizasyon V(Dikey)Sembol Oranı 30000FEC 3/4

Emir Ceran Gündem Editörü – [email protected] Haberler.com – Gündem

Almanya İspanya Gündem Spor Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir