İzmir haber! İzmir’de korku dolu anlar: Benzin döküp çocuklarını yakmaya kalkıştı

İzmir 3. sayfa haberi | İzmir’de korku dolu anlar: Benzin döküp çocuklarını yakmaya kalkıştı İki çocuğu ve kendisinin üzerine benzin döktü, İlçe Emniyet Müdürü ikna etti İzmir’in Narlıdere ilçesinde seyyar balıkçılık yapılmasına izin verilmediği öğrenilen bir kişi, iki çocuğu ve kendisinin üzerine benzin dökerek…

İzmir‘de korku dolu anlar: Benzin döküp çocuklarını yakmaya kalkıştı

İki çocuğu ve kendisinin üzerine benzin döktü, İlçe Emniyet Müdürü ikna etti

İZMİR – İzmir’in Narlıdere ilçesinde seyyar balıkçılık yapılmasına izin verilmediği öğrenilen bir kişi, iki çocuğu ve kendisinin üzerine benzin dökerek duruma tepki gösterdi. Korku dolu anlar yaşanmasına neden olan adam Narlıdere İlçe Emniyet Müdürü Savaş Şimşek sayesinde ikna oldu.

Olay bugün öğle saatlerinde Ilıca Mahallesi Prof. Dr. Türkan Saylan Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre ilçede seyyar olarak balık satıcılığı yapan R.E., şikayet üzerine zabıta ekiplerinin para cezası kesmesine sinirlendi. Bunun üzerine R.E, yanında bulunan iki çocuğu ve kendisinin üzerine benzin döktü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken Narlıdere İlçe Emniyet Müdürü Savaş Şimşek de olay yerine geldi. Elinde sallama olarak tabir edilen döner bıçağı da bulunan saldırgan, kendisine yardım etmek isteyenleri çevresine yaklaştırmadı.

İlçe Emniyet Müdürü ikna etti

Saldırganın bulunduğu bölge polis ekipleri tarafından güvenlik çemberine alınırken R.E., uzun uğraşlar sonucu Narlıdere İlçe Emniyet Müdürü Savaş Şimşek tarafından ikna edildi. 4 çocuk babası olduğu öğrenilen R.E. hakkında işlem yapılmadığı, Narlıdere Kaymakamlığı tarafından da yardım sağlanacağı belirtildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ali İhsan Çiftçi – 3. Sayfa

Narlıdere Hisarcık İzmir 3. Sayfa Haberler

aynagazetem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir