Kadıköy’de atıl durumdaki eski polis merkezinde yangın

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde atıl durumda bulunan Göztepe Polis Merkezi’nin çatısında yangın çıktı.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde atıl durumda bulunan Göztepe Polis Merkezi‘nin çatısında yangın çıktı. Metruk binada çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekipleri kısa sürede söndürdü.

Yangın, saat 17.30 sıralarında Göztepe Mahallesi Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde bulunan önceden karakol olarak kullanılan metruk binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önceden Göztepe Polis Merkezi olarak kullanılan binanın çatı kısmında ve içerisinde bulunan atıl durumdaki eşyalarda yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın tüm çatıya ve binanın içerisine sirayet etti. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürülen yangında herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmadığı öğrenildi. Binanın daha önceden polis merkezi olduğu ve kullanılmadığı belirtildi.

“Eski karakol binası”

Yangını gören vatandaş Metin Torun, “Eski karakol binası, ama yıllardan beri boş bir şekilde sürüyor. Çatısı bir anda yanmaya başladı. İçeride kimsenin olup olmadığını bilmiyorum” dedi. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Göztepe Polis Merkezi Kadıköy 3. Sayfa Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir