Kardeşlerim Doruk öldü mü? Kardeşlerim dizisinden Onur Seyit Yaran ayrıldı mı?

Kardeşlerim Dizisi 4. Sezonunda Doruk’un Sonu ve Onur Seyit Yaran’ın Ayrılışı

Kardeşlerim dizisi, 9 Eylül tarihinde 4. sezonuyla ekranlara geri döndü. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte, Doruk karakterinin akıbeti merak konusu oldu. Peki, Kardeşlerim dizisinde Doruk karakteri öldü mü? Onur Seyit Yaran diziden ayrıldı mı?

KARDEŞLERİM DORUK ÖLDÜ MÜ?

Kardeşlerim dizisinin sezon finalinde, Onur Seyit Yaran tarafından canlandırılan Doruk karakteri trafik kazası geçirirken telefonla konuşuyordu. Bu olayın ardından birçok izleyici, Doruk’un ölüp ölmediğini merak etmeye başladı. Son yayınlanan görsellerde Doruk karakterinin mezarı görülüyor. Bu görüntü, Doruk karakterinin öldüğünü doğruluyor gibi duruyor.

ONUR SEYIT YARAN DİZİDEN AYRILDI MI?

Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla diziden ayrıldığını duyurdu. Paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Hayatım boyunca ilk kez Instagram’da böyle bir açıklama yapıyorum. Öncelikle 3 yıl boyunca bu projede emeği geçen herkese teşekkürler. Set emekçisi arkadaşlarım, sizinle geçirdiğim zamanın kıymetini biliyorum. Bu hikaye burada sona eriyor, ancak eminim kamera arkasındaki dostlarımla kariyerim boyunca yeniden karşılaşacağım. İlk günkü gibi, hakkın ve adaletin yanında olmaya devam edeceğim. Sizler için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Daima yanınızdayım.”

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU

Kardeşlerim dizisi, dört kardeşin yaşadığı trajik bir olay sonrası bir araya gelmelerini konu alır. Bu olay, onların hem annelerini hem de babalarını kaybetmelerine neden olur. Akif Atakul, bu olayın sorumlusu olarak, çocuklara sahip olduğu kolejde eğitim fırsatı sunar. Zengin ve yoksul, suçlu ve mağdur, bu yeni hayatta bir araya gelir ve her biri yeni bir yolculuğa çıkar.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN OYUNCULARI

Kardeşlerim dizisi, genç ve deneyimli oyuncuların yer aldığı bir kadroya sahiptir. Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Kaan Çakır gibi deneyimli isimlerin yanı sıra, Bilal Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Melis Minkari, Lizge Cömert, Recep Usta, Berk Ali Çatal, Nazlı Çetin, Ecem Sena Bayır, Atakan Özkaya, Eylül Lize Kandemir gibi genç oyuncular da kadroda yer alıyor.

sex4.tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir