Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl? Kenan Işık uyandı mı? Kenan Işık’a ne oldu? Kenan Işık kaç yıldır komada?

Kenan Işık’ın Son Sağlık Durumu ve Uyanma Durumu

Ünlü sanatçı Kenan Işık’ın son sağlık durumu ve uyanma durumu sevenleri tarafından merak edilmeye devam ediyor. 2014 yılından beri bilinci kapalı bir şekilde yoğun bakımda tedavi altında olan Kenan Işık’ın son hali hakkında bilgi almak isteyenler için güncel bir açıklama yapıldı.

Kenan Işık’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan arkadaşı ve spor yazarı Ozan Zeybek, sanatçının bakımının oldukça iyi olduğunu belirtti. Zeybek, “Kenan Işık’ı nasıl biliyorsanız öyle” dedi ve Işık’ın her gün düzenli olarak sakal tıraşı olduğunu ve besin takviyesi aldığını vurguladı. Ayrıca Zeybek, “Yatan hastalarda genellikle yaralar çıkar, zayıflama olur. Ama Kenan Işık bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Böyle hafızalarda kaldığı gibi. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.

KENAN IŞIK’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Kenan Işık’ın eşi Beril Işık da durumu hakkında bilgi vererek, “Kenan’ın durumunda o zamandan bu yana önemli bir değişiklik olmadı” açıklamasını yaptı.

Kenan Işık’ın başına gelen talihsiz olay ise 21 Mart 2014 tarihinde gerçekleşti. Spor sonrasında saunaya giren Işık, saunadan çıktıktan sonra fenalaşarak dengesini kaybetti ve kafasını yere çarptı. Bu nedenle beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Olayın olduğu tarihten bir müddet komada kalan sanatçının tedavisi şu anda evinde devam etmektedir.

Kenan Işık’ın sevenleri ve hayranları, onun sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

http://www.doeda.video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir