Kepengin kalkmasıyla izdiham çıktı! İndirime giren ürünü alabilmek için birbirlerini ısırdılar

Ankara’da bir alışveriş merkezinin tadilat nedeniyle tüm ürünleri yarı fiyatına satması kararıyla birlikte mağazada izdiham yaşandı. Saatler öncesinden kuyruk oluşturan vatandaşlar, kepenklerin açılmasının ardından adeta yarışa girdi. Yarı fiyatına tencere alabilmek isteyen bazı vatandaşlar, birbirlerini ısırdı.

Ankara‘nın Mamak ilçesinde bir alışveriş merkezi, tadilat nedeniyle tüm ürünler etiketin yarı fiyatına satılma kararı aldı. Bunu duyan vatandaşlar marketin önüne akın ederek saatler öncesinden uzun kuyruklar oluşturdu. Saat 11.00’de kepengini açan mağazaya vatandaşlar hücum etti. İzdihamın yaşandığı anlarda birbirleri ile yarışa giren vatandaşlar, görevlilere zor anlar yaşattı.

BİRBİRLERİNİ ISIRDILAR

Etiketin yarı fiyatına tencere alabilmek için vatandaşların birbirini ısırdığı indirim fırsatında, özellikle cep telefonları, teknolojik cihazlar ve elektronik mutfak aletleri yoğun ilgi gördü. İzdihamın yaşandığı alışveriş merkezinin sosyal medya sorumlusu Burcu Genç, Alışveriş Merkezi’nde tadilat olmasından dolayı ürünlerin etiket fiyatının yarısına satışa sunulduğunu ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini belirtti.

“İNDİRİM VAR DEDİLER, GELDİK”

İndirimi duyar duymaz mağazanın önünde sıraya giren vatandaş Seyit Yokuş, indirim fırsatını kaçırmak istemediğini belirterek, “İndirim var dediler geldik. Biz de kendimizce bir şeyler bakıyoruz. Telefon almayı düşünüyorduk o da şansımıza kalmamış. Genellikle alışveriş yapıyoruz biz buradan zaten annemin telefonuna mesaj geldi. Biz de o vesileyle geldik. Çok güzel devam etmesini isteriz” diye konuştu.

Satışın yoğun olduğu dakikaların ardından dağılan vatandaşlardan geriye talan görüntüleri kaldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cep Telefonu Ankara Yerel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir