Paralarını yanına alıp scootera bindi, yolda poşet yırtılınca paralar yola saçıldı

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşayan bir vatandaş, kumbarasındaki paraları da alıp scootera bindi. Yolda poşetin yırtılması sonucu ise tüm paralar etrafa saçıldı.

İstasyon Caddesi’nde ismi öğrenilemeyen vatandaş, kumbarasında biriktirdiği paraları poşete koyarak, scooterına bindi. Para dolu poşeti de scooterun koluna astı. Poşetin yırtılmasıyla paralar yola saçıldı. Paraları yola dökülen vatandaş ise scooterını durdurarak, toplamaya başladı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar da yardıma geldi. Para toplandığı sırada trafikte ilerleyen araçların olduğu görüldü. O anlar vatandaş kamerasına yansıdı.

“PARALARI TOPLAMAK İÇİN CANINI TEHLİKEYE ATTI”

Olayı gören vatandaşlardan Arda Özdemir, “Olay sırasında durakta otobüs bekliyordum. Scooter kullanan bir adam paralarını düşürdü. Sonra bir yaygara koptu, arabalara aldırış etmeden geçmeye çalıştı. Vatandaş paralarını toplamaya çalıştı, çevredeki vatandaşlar da yardım etmeye başladı. Paralar toplandı. Biraz riskliydi ama paralarını topladı. Arabalar durmadı, yolda ilerlemeye devam ettiler. Paraları dökülen adam risk aldı ve paralarını toplamaya devam etti” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kocaeli Yerel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir