PlayStation Plus, 1099 TL’lik oyunları ücretsiz veriyor!

Aralık ayında PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlar belli oldu. Öyle ki yalnızca iki oyun, toplamda 1099 TL değerinde.

Sony’nin abonelik tabanlı oyun servisi Playstation Plus, Aralık ayında kataloğuna ekleyeceği oyunları açıkladı. Çevrimiçi çok oyunculu modlara ve özel içeriklere erişme imkanı tanıyan PlayStation abonelik hizmeti, Mass Effect Legendary Edition gibi ilgi çekici yapımlara yer veriyor.

PLAYSTATION PLUS ARALIK 2022 OYUNLARI

Playstation Plus abonelerine Aralık ayında sunulacak ücretsiz oyunlar; Mass Effect Legendary Edition, Biomutant ve yakın zamanda çıkış yapacak Divine Knockout: Founder’s Edition oldu. Yalnızca ilk iki oyunun ise 1099 TL değerinde olduğunu belirtelim.

PlayStation’un blog yazısında yer alan bilgilere göre PlayStation Plus Essential, Extra ve Deluxe aboneleri, söz konusu üç oyunu 6 Aralık Salı gününden, 2 Ocak Pazartesi gününe kadar ücretsiz şekilde kütüphanelerine ekleyebilecek.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Mass Effect Legendary Edition

2021’de çıkış yapan Mass Effect Legendary Edition, BioWare tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayınlandı. Mass Effect üçlemesinde yer alan oyun, PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz oluyor.

Biomutant

Experiment 101 tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma türündeki Biomutant, THQ Nordic tarafından yayınlandı. Oyun, kıyamet sonrasındaki bir Kung-Fu’yu konu alıyor. Açık dünyaya sahip olan yapım, PS5 ve PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak.

Divine Knockout: Founder’s Edition

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan Divine Knockout, Red Beard Games tarafından geliştirildi. Oyuncunun tanrı olarak dövüştüğü yapım, PS4 ve PS5 platformuna sahip PlayStation Plus aboneleri, ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

PlayStation Plus Aralık Gamegar Teknoloji Haberler

Haberi Puanla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.