Polisin çevirdiği araçtaki genç kız “Arka Sokaklar” hayranı çıktı: Ben Mesut komiserimi istiyorum

Bursa’nın İnegöl ilçesinde durdurulan otomobilin sürücüsü Enes S. 1.6 promil alkollü çıkarken, araçta bulunan arkadaşı Bulut B. ise “Arka Sokaklar” dizisinin hayranı çıktı. Genç kız “Ben Mesut komiserimi istiyorum. Dizi ben 8 yaşındayken başladı, hala bitmiyor” diyerek ekiplere zor anlar yaşattı.

İnegöl‘de, Ahmet Türkel Çevre Yolu üzerinde trafik denetimi yapan polis ekipleri, 16 FN 196 plakalı otomobili durdurdu. Otomobilin sürücüsü Enes S.’ye alkol testi yapıldı. 1.6 promil alkollü olduğu tespit edilen Enes S.’nin ehliyetine 6 ay süreyle el konulurken, 4 bin 64 TL de cezai işlem uygulandı.

“BABAM, AKRABALARIM DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ”

Bu sırada, Enes S.’nin otomobilinde yolcu olarak bulunan arkadaşı Bulut B. ise Gaziantep’te, depremde ailesini kaybettiğini öne sürerek, “Bugün benim doğum günüm. Doğum günümü kutlamak istiyorum. Aynı zamanda Gaziantepliyim. Babam, akrabalarım depremde hayatını kaybetti” dedi.

“BİR KERE SİLAHINA DOKUNABİLİR MİYİM?”

‘Arka Sokaklar’ dizisinin hayranı olduğunu söyleyen Bulut B., polislere “Ben Mesut komiserimi istiyorum. Ben 8 yaşındaydım dizi başladı, hala bitmiyor. Bir kere silahına dokunabilir miyim? Ben de polislik sınavlarına hazırlanıyorum” diyerek ekiplere zor anlar yaşattı.

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İnegöl Dizi Güncel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir