Yasak Elma son bölüm izle! (VİDEO) Yasak Elma 156. bölüm full HD izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu?

Yasak Elma son bölüm FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 156. bölümünün ardından Yasak Elma’nın son bölümünü kaçıran izleyiciler Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma 156. bölüm izle! Yasak Elma full izle! araştırması yapmaya başladılar. Peki, Yasak Elma 156. bölümde neler oldu? Yasak Elma son bölümde neler oldu? İşte, Yasak Elma son bölümü izle için full tek part Yasak Elma son bölüm videosu!

Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma son bölüm FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 156. bölümünün ardından Yasak Elma’nın son bölümünü kaçıran izleyiciler Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma 156. bölüm izle! Yasak Elma full izle! araştırması yapmaya başladılar. Peki, Yasak Elma 156. bölümde neler oldu? Yasak Elma son bölümde neler oldu? İşte, Yasak Elma son bölümü izle için full tek part Yasak Elma son bölüm videosu!

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

Yasak Elma son bölüm izlemek için haberimizin detaylarında yer alan bağlantı üzerinden Yasak Elma son bölümüne ulaşabilirsiniz. İyi seyirler…

Yasak Elma son bölüm izlemek için YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE ‘ye tıklayınız.

YASAK ELMA 156. BÖLÜM İZLE

Yalı Çapkını 156. bölüm izlemek için YASAK ELMA 156. BÖLÜM İZLE ‘ye tıklayınız.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kumru’nun yalanları Caner’i şüphelendirir. Yıldız ise Ender ve Doğan’la uğraşmaya devam eder. Ender, Zeynep ve Engin’in nişanlanmasının yalan olduğunu ispat edecektir…

YASAK ELMA KONUSU NE?

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARI

  • Ender Çelebi, (Şevval Sam), (1-): Halit, Alihan ve Kaya’nın eski eşi; Çağatay’ın nişanlısı, Doğan ve Sinan’ın eski sevgilisi, Erim ve Yiğit’in annesi, Caner’in ablası. Kuyu Holding’in ortağı ve Ceo’sudur. Güçlü ve cesaretli bir kadındır. İşinde çok başarılıdır. Para ve güç olmazsa olmazıdır ve çok bencildir. Gençliğinden beri Kaya’ya âşıktır.
  • Yıldız Yılmaz Yıldırım, (Eda Ece), (1-): Zeynep’in kardeşi, Halitcan’ın annesi, Asuman ve Mustafa’nın kızı, Doğan’ın eşi, Halit, Kemal ve Çağatay’ın eski eşi, Nadir’in eski nişanlısı ve Kerim’in eski sevgilisi. Hep mutlu olmaya çalışan, sevecen ancak bir o kadar da intikamcı bir kadındır. Bursalıdır. Ailesinin maddi durumu çok iyi olmadığı için gençliğinden beri hep zengin olmayı hayal etmiştir ve hep sosyete ve lükse ilgi duyar.
  • Çağatay Kuyucu, (Berk Oktay), (86-): Yıldız’ın eski eşi, Ender’in nişanlısı, Hasan Ali ve Feride’nin oğlu, Ahu’nun kardeşi ve Feyza ve Kumru’nun eski sevgilisi, Atlas’ın öz ve Halitcan’ın manevi babası. Yakışıklı, çalışkan ve iyi eğitimli bir adamdır.
  • Kumru Yıldırım, (Biran Damla Yılmaz), (111-): Doğan ve Handan’ın kızı, Çağatay ve Ömer’in eski sevgilisi. Dünyaca ünlü sosyete güzelidir.
  • Doğan Yıldırım, (Murat Aygen), (111-): Yıldız’ın eşi, Kumru’nun babası, Handan’ın eski eşi, Ender ve Arzu’nun eski sevgilisi. Kuyu Holding’in yeni ortağıdır. Çok zengin bir iş adamıdır. Toskana’dan dönmüştür. Geçmişten beri Sami Önder’le arasında büyük bir düşmanlık bulunmaktadır.

Haberler.com / Onur Bayram – Gündem

Yasak Elma Fox Tv Gündem Magazin Haberler

Haberi Puanla post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.