Zuhal Topal’la Yemekteyiz (4 Kasım 2022) bu haftanın kazananı kimdir, birinci kim? 4 Kasım Cuma Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu? Kim kazandı?

Yemekteyiz bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz bu haftanın 1. si kimdir? Yemekteyiz bu hafta şampiyon kim oldu ve kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Bu haftanın kazanan ismi ise merak ediliyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? 4 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu, kazanan isim kimdir? Bu haftanın kazananı kim oldu? Bu haftanın birincisi kim oldu?

Bu haftanın Yemekteyiz kazananı hangi isim oldu? Duygu Hanım mı? Serkan Bey mi? Nagihan Hanım mı? Hazel Hanım mı? Necip Bey mi? En yüksek puanı kim aldı? Yemekteyiz kazananı kimdir? Bu haftanın kazananı kim oldu merak edildi. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? 4 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu haftanın 1. si kim oldu, kazanan isim kimdir? 4 Kasım Yemekteyiz şampiyonu kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 260. bölüm kazananı kim? Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta kim kaç puan aldı?

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ BU HAFTANIN KAZANANI KİM OLDU?

Bu haftanın kazananı henüz açıklanmadı. Şuanda program devam ediyor. Bugün yarışmacılar Necip Bey’in evinde yemek yiyecek. Oylamaya yemekten sonra geçilecek.

1. olan yarışmacı 50 bin TL’lik ödülün sahibi olacak.

Bu haftanın yarışmacıları:

  • 1. gün yarışmacısı : Duygu Hanım
  • 2. gün yarışmacısı : Serkan Bey
  • 3. gün yarışmacısı : Nagihan Hanım
  • 4. gün yarışmacısı : Hazel Hanım
  • 5. gün yarışmacısı : Necip Bey

ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ HAFTANIN PUANLARI

Yemeğin sonunda puanlamalar verilecek ve haftanın 1. si belli olacak. Bugün yarışmacılar Necip Bey’in evine konuk oluyor.

  • Haftanın 5. si : –
  • Haftanın 4. sü : –
  • Haftanın 3. sü : –
  • Haftanın 2. si : –
  • Haftanın 1. si : –

Haftanın kazananı bugünkü bölüm sonunda açıklanacak. Henüz açıklanmadı.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Oyunculukla başladığı ekran macerasını sunuculukla devam ettiren Zuhal Topal, 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Zuhal Topal, üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü ve aynı zamanda yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı.

Fakat tercihini küçük yaşlardan bu yana ilgi duyduğu tiyatrodan yana kullandı. 1995 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı.

Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, Film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 9 senedir şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina adında bir kız çocuğu vardır.

Mustafa Şirin Gündem Editörü Haberler.com – Gündem

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gündem Magazin Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir